Homewedstrijden

Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290 Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290 Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290 Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290 Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290 Notice: Undefined offset: 1 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 289 Notice: Undefined offset: 2 in /customers/f/0/d/volleybal-dok.nl/httpd.www/wp-content/plugins/nevobo-feed/nevobo-feed.php on line 290

Het actuele programma

Datum Thuisploeg Uitploeg Resultaat

Sets

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Plaats Route
11 sep. 19:00 VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1 Wesseling DOK DS 1 Bokkediek Grijpskerk
17 sep. 19:00 Wesseling DOK JC 1 V.C.R. MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
17 sep. 21:00 Wesseling DOK HS 1 Thriantha HS 2 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:00 Wesseling DOK MA 1 VC Sneek MA 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:00 Wesseling DOK MC 1 Sudosa-Desto MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:30 Vovem'90 DS 2 Wesseling DOK DS 2 Bosbadhal Emmeloord
18 sep. 15:00 V.C.Z. DS 2 Wesseling DOK DS 4 Wessels Boer hal Zuidwolde DR
18 sep. 16:00 Wesseling DOK DS 3 Flash/Veendam DS 3 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 16:00 Wesseling DOK MB 1 Sudosa-Desto MB 4 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 16:00 Wesseling DOK MC 2 Olhaco MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 18:00 Wesseling DOK DS 1 Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1 Hulzebosch Dwingeloo
21 sep. 20:00 S.V.M. DS 2 Wesseling DOK DS 2 De Triangel Marknesse
24 sep. 19:00 Quinto HS 2 Wesseling DOK HS 1 Borkerkoel Westerbork
24 sep. 19:00 VVO XC 1 Wesseling DOK JC 1 De Goorn Oosterhesselen
25 sep. 9:00 Sudosa-Desto MC 5 Wesseling DOK MC 2 Sporthal Olympus Assen
25 sep. 11:30 Emmen'95 MC 1 Wesseling DOK MC 1 Esdalhal Emmen
25 sep. 13:00 Hemingway's Donitas DS 3 Wesseling DOK DS 1 Struikhal (RUG) Groningen
25 sep. 13:00 Sudosa-Desto MB 2 Wesseling DOK MB 1 Sporthal Olympus Assen
25 sep. 14:30 vc Bolsward MA 1 Wesseling DOK MA 1 De Middelzee Bolsward
25 sep. 17:00 Annen DS 1 Wesseling DOK DS 3 Lambershal Annen
25 sep. 18:00 Set Up/B DS 3 Wesseling DOK DS 4 De Balk Balkbrug
1 okt. 19:00 Wesseling DOK JC 1 Emmen '95 / VC Sleen JC 2 Hulzebosch Dwingeloo

Het actuele programma

Datum Thuisploeg Uitploeg Resultaat

Sets

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Plaats Route
11 sep. 19:00 VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1 Wesseling DOK DS 1 Bokkediek Grijpskerk
17 sep. 19:00 Wesseling DOK JC 1 V.C.R. MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
17 sep. 21:00 Wesseling DOK HS 1 Thriantha HS 2 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:00 Wesseling DOK MA 1 VC Sneek MA 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:00 Wesseling DOK MC 1 Sudosa-Desto MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 14:30 Vovem'90 DS 2 Wesseling DOK DS 2 Bosbadhal Emmeloord
18 sep. 15:00 V.C.Z. DS 2 Wesseling DOK DS 4 Wessels Boer hal Zuidwolde DR
18 sep. 16:00 Wesseling DOK DS 3 Flash/Veendam DS 3 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 16:00 Wesseling DOK MB 1 Sudosa-Desto MB 4 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 16:00 Wesseling DOK MC 2 Olhaco MC 1 Hulzebosch Dwingeloo
18 sep. 18:00 Wesseling DOK DS 1 Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1 Hulzebosch Dwingeloo
21 sep. 20:00 S.V.M. DS 2 Wesseling DOK DS 2 De Triangel Marknesse
24 sep. 19:00 Quinto HS 2 Wesseling DOK HS 1 Borkerkoel Westerbork
24 sep. 19:00 VVO XC 1 Wesseling DOK JC 1 De Goorn Oosterhesselen
25 sep. 9:00 Sudosa-Desto MC 5 Wesseling DOK MC 2 Sporthal Olympus Assen
25 sep. 11:30 Emmen'95 MC 1 Wesseling DOK MC 1 Esdalhal Emmen
25 sep. 13:00 Hemingway's Donitas DS 3 Wesseling DOK DS 1 Struikhal (RUG) Groningen
25 sep. 13:00 Sudosa-Desto MB 2 Wesseling DOK MB 1 Sporthal Olympus Assen
25 sep. 14:30 vc Bolsward MA 1 Wesseling DOK MA 1 De Middelzee Bolsward
25 sep. 17:00 Annen DS 1 Wesseling DOK DS 3 Lambershal Annen
25 sep. 18:00 Set Up/B DS 3 Wesseling DOK DS 4 De Balk Balkbrug
1 okt. 19:00 Wesseling DOK JC 1 Emmen '95 / VC Sleen JC 2 Hulzebosch Dwingeloo

Volleybal DOK

Volg ons voor actueel nieuws op Facebook!

Over DOK

Bezoekadres:
Westeinde 1A, 7991 RS DWINGELOO

telefoon sporthal:
0521591366

Recente berichten

Ons privacybeleid