Meisjes B1

regio Noord, Meisjes B Hoofdklasse C
 

Spelerskaarten:

  • -
Coach:
  • -

Spelers:

  • Sophie Bergmans
  • Lieke Manden
  • Rosan Tabak
  • Sanne Dinkla
  • Mieke Mollink
  • Pien Duiven
  • Jente Hummel
  • Kris de Weerd
  • Carlijn Drenth
  • Maureen Bloemerts (lib)

Trainer:

Teamsponsor:

Programma, Uitslagen en standen

Klik hier om direct bij de Nevobo-zoekmachine het actuele programma, de uitslagen en de stand te bekijken.

Training

  • maandagavond van 18:30 uur tot 20:00 uur (sporthal Dwingeloo, trainer: Renate)
  • donderdagavond van 18:30 tot 20:00 uur (sporthal Dwingeloo, trainer: Robyn)

Rij- en waslijst

Klik hier voor de rij- en waslijst.

Wedstrijdenverslagen

-

Overige wetenswaardigheden van dit team

-

 

DatumTijdThuisUitSporthal

 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 21 apr 2018De Bevers MB 2Emmen'95 MB 3Heidepark, LEMELERVELD
zaterdag 21 apr 2018Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1GO4IT DOK MB 1Het Anker, ZWOLLE
zaterdag 21 apr 2018Set Up/B MB 1Flash Nieuwleusen MB 1De Balk, BALKBRUG
zaterdag 21 apr 2018Sudosa-Desto MB 4Captains***Kangeroe MB 1Sporthal Olympus, ASSEN
zaterdag 21 apr 2018V.C.Z. MB 1Olhaco MB 1Wessels Boer hal, ZUIDWOLDE DR
zaterdag 14 apr 2018Flash Nieuwleusen MB 1Sudosa-Desto MB 4De Schakel, NIEUWLEUSEN
zaterdag 14 apr 2018Olhaco MB 1De Bevers MB 2Trasselt, HOOGEVEEN
zaterdag 14 apr 2018Captains***Kangeroe MB 1V.C.Z. MB 1De Meet, HARDENBERG
zaterdag 14 apr 2018vv Meppel AZ MB 1GO4IT DOK MB 1Koedijkslanden, MEPPEL
vrijdag 13 apr 2018Emmen'95 MB 3Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Esdalhal, EMMEN
zaterdag 7 apr 2018GO4IT DOK MB 1Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 7 apr 2018Set Up/B MB 1vv Meppel AZ MB 1De Balk, BALKBRUG
zaterdag 7 apr 2018Olhaco MB 1Emmen'95 MB 3Trasselt, HOOGEVEEN
zaterdag 7 apr 2018V.C.Z. MB 1Flash Nieuwleusen MB 1Wessels Boer hal, ZUIDWOLDE DR
zaterdag 31 mrt 2018De Bevers MB 2Captains***Kangeroe MB 1Heidepark, LEMELERVELD
zaterdag 24 mrt 2018Flash Nieuwleusen MB 1De Bevers MB 2De Schakel, NIEUWLEUSEN
zaterdag 24 mrt 2018Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Set Up/B MB 1Het Anker, ZWOLLE
zaterdag 24 mrt 2018Captains***Kangeroe MB 1Olhaco MB 1De Meet, HARDENBERG
zaterdag 24 mrt 2018vv Meppel AZ MB 1Sudosa-Desto MB 4Koedijkslanden, MEPPEL
vrijdag 23 mrt 2018Emmen'95 MB 3GO4IT DOK MB 1Esdalhal, EMMEN

 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Captains***Kangeroe MB 1 (Kampioen)20907410
2Olhaco MB 120786319
3Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 120776221
4GO4IT DOK MB 120756022
5Flash Nieuwleusen MB 120504242
6Emmen'95 MB 320413548
7vv Meppel AZ MB 120363052
8De Bevers MB 220352954
9Sudosa-Desto MB 420262361
10Set Up/B MB 120232163
11V.C.Z. MB 120191865

 

DatumTijdThuisUitSporthal

 

Twitter mee ! #wesselingdok