Meisjes B1

regio Noord, Meisjes B Hoofdklasse C
 

Spelerskaarten:

  • -
Coach:
  • -

Spelers:

  • Sophie Bergmans
  • Lieke Manden
  • Rosan Tabak
  • Sanne Dinkla
  • Mieke Mollink
  • Pien Duiven
  • Jente Hummel
  • Kris de Weerd
  • Carlijn Drenth
  • Maureen Bloemerts (lib)

Trainer:

Teamsponsor:

Programma, Uitslagen en standen

Klik hier om direct bij de Nevobo-zoekmachine het actuele programma, de uitslagen en de stand te bekijken.

Training

  • maandagavond van 18:30 uur tot 20:00 uur (sporthal Dwingeloo, trainer: Renate)
  • donderdagavond van 18:30 tot 20:00 uur (sporthal Dwingeloo, trainer: Robyn)

Rij- en waslijst

Klik hier voor de rij- en waslijst.

Wedstrijdenverslagen

-

Overige wetenswaardigheden van dit team

-

 

DatumTijdThuisUitSporthal
nog vast te stellenN.n.b.Haulerwijk DS 1Wesseling DOK DS 3,
nog vast te stellenN.n.b.Wesseling DOK HS 1Banzo / Side-Out HS 4,
woensdag 31 oktober 201819:45Peelermarke DS 1Wesseling DOK DS 4Peelo, ASSEN
donderdag 1 november 201820:30Wesseling DOK DS 1VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk DS 1Hulzebosch, DWINGELOO
vrijdag 2 november 201819:30Fama DS 1Wesseling DOK DS 2Smelthehal, SMILDE
zaterdag 3 november 201809:00Wesseling DOK N4 3AFC N4 1De Buddinghof, RUINERWOLD
zaterdag 3 november 201809:30Quinto N4 1Wesseling DOK N4 3De Buddinghof, RUINERWOLD
zaterdag 3 november 201811:00WIK Bovensmilde N5 1Wesseling DOK N5 2De Buddinghof, RUINERWOLD
zaterdag 3 november 201812:00Wesseling DOK N5 2V.C.Z. N5 1De Buddinghof, RUINERWOLD
zaterdag 3 november 201812:00Thriantha MC 1Wesseling DOK MC 1De Kampen, SCHOONEBEEK
zaterdag 3 november 201812:30O.S.R. XC 1Wesseling DOK JC 1Exloo, EXLOO
zaterdag 3 november 201814:30Impala MB 1Wesseling DOK MB 2Sportcentrum Leek, LEEK
zaterdag 3 november 201815:00De Brouwerij/Veracles DS 3Wesseling DOK DS 1Struikhal (RUG), GRONINGEN
zaterdag 3 november 201816:15Volco MC 4Wesseling DOK MC 2De Carrousel, OMMEN
zaterdag 3 november 201818:00Doles MB 1Wesseling DOK MB 1de Borgstee, HARKSTEDE
zaterdag 3 november 201818:30Volco DS 5Wesseling DOK DS 3De Carrousel, OMMEN
woensdag 7 november 201819:30Ritola DS 2Wesseling DOK DS 4De Zwet, ZUIDLAREN
vrijdag 9 november 201819:00DIO Oosterwolde DS 2Wesseling DOK DS 4Laco Boekhorst Sportcomplex, OOSTERWOLDE FR
vrijdag 9 november 201819:00DIO Oosterwolde MC 1Wesseling DOK MC 2Laco Boekhorst Sportcomplex, OOSTERWOLDE FR
zaterdag 10 november 201809:00Wesseling DOK N2 1Sudosa-Desto N2 2Sporthal Olympus, ASSEN

 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 20 okt 2018Wesseling DOK MB 1De Meeuwen MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 20 okt 2018Lycurgus MB 1Sudosa-Desto MB 1Beijum, GRONINGEN
zaterdag 20 okt 2018Lycurgus MB 2Emmen'95 MB 1Beijum, GRONINGEN
zaterdag 13 okt 2018Doles MB 1Emmen'95 MB 1de Borgstee, HARKSTEDE
zaterdag 13 okt 2018De Meeuwen MB 1Lycurgus MB 1Quicksilver S, ZUIDHORN
zaterdag 13 okt 2018VC Sneek MB 1Wesseling DOK MB 1Sneker Sporthal, SNEEK
zaterdag 13 okt 2018De Bevers MB 1Lycurgus MB 2Heidepark, LEMELERVELD
zaterdag 13 okt 2018Hake Tjoba MB 1Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1De Zon, KLAZIENAVEEN
zaterdag 13 okt 2018Sudosa-Desto MB 1vc Bolsward MB 1Sporthal Olympus, ASSEN
zaterdag 6 okt 2018Emmen'95 MB 1VC Sneek MB 1Esdalhal, EMMEN
zaterdag 6 okt 2018Wesseling DOK MB 1Sudosa-Desto MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 6 okt 2018Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Doles MB 1Het Anker, ZWOLLE
zaterdag 6 okt 2018vc Bolsward MB 1De Meeuwen MB 1De Middelzee, BOLSWARD
zaterdag 6 okt 2018Lycurgus MB 1De Bevers MB 1Beijum, GRONINGEN
zaterdag 6 okt 2018Lycurgus MB 2Hake Tjoba MB 1Beijum, GRONINGEN
zaterdag 29 sep 2018De Meeuwen MB 1Wesseling DOK MB 1Quicksilver S, ZUIDHORN
zaterdag 29 sep 2018VC Sneek MB 1Doles MB 1Sneker Sporthal, SNEEK
zaterdag 29 sep 2018De Bevers MB 1vc Bolsward MB 1Heidepark, LEMELERVELD
zaterdag 29 sep 2018Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Lycurgus MB 2Het Anker, ZWOLLE
zaterdag 29 sep 2018Hake Tjoba MB 1Lycurgus MB 1De Zon, KLAZIENAVEEN

 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Lycurgus MB 1525200
2Lycurgus MB 2517147
3Wesseling DOK MB 1517158
4vc Bolsward MB 1416134
5VC Sneek MB 1413127
6Emmen'95 MB 15111012
7Doles MB 141089
8Sudosa-Desto MB 1510913
9Hake Tjoba MB 146511
10De Meeuwen MB 155516
11De Bevers MB 144414
12Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 141115

 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 3 november 201818:00Doles MB 1Wesseling DOK MB 1de Borgstee, HARKSTEDE
zaterdag 10 november 201812:30vc Bolsward MB 1Wesseling DOK MB 1De Middelzee, BOLSWARD
zaterdag 17 november 201814:00Wesseling DOK MB 1Lycurgus MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 24 november 201809:00Lycurgus MB 2Wesseling DOK MB 1Beijum, GRONINGEN
zaterdag 1 december 201814:00Wesseling DOK MB 1Emmen'95 MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 8 december 201814:00Wesseling DOK MB 1Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 15 december 201813:45Hake Tjoba MB 1Wesseling DOK MB 1De Zon, KLAZIENAVEEN
zaterdag 22 december 201814:00Wesseling DOK MB 1VC Sneek MB 1Hulzebosch, DWINGELOO
zaterdag 19 januari 201910:30Sudosa-Desto MB 1Wesseling DOK MB 1Sporthal Olympus, ASSEN
zaterdag 2 februari 201915:30Emmen'95 MB 1Wesseling DOK MB 1Esdalhal, EMMEN

 

Twitter mee ! #wesselingdok