Definitieve teamindeling 2018/2019

Definitieve teamindeling 

 

Diverse teams zijn sinds de vorige indeling gewijzigd. Voor de jeugdspelers die hogerop mee zouden spelen bij een ander team: er wordt nog nagedacht of dit door kan gaan (i.v.m. uitbreiding van teams). Hier komen we in september op terug. 

 

Dames 1 (12) – 3e divisie 

SV: Riëtte Wiechers, Claire Bergmans 

HB: Janiek Hanken, Ilse Duiven, Lenie Lomulder 

PL: Marjolein Bouwmeester, Mireille Bouwmeester, Marije Kemkers, Robyn Groenewegen 

DIA: Renate Fledderus, Irene Donker 

LIB: Jeanine Nieuwenhuis 

 

Dames 2 (12) – 2e klasse 

SV: Geke Jonkers, Marieke de Leeuw, Irma Zanting 

HB: Lyze Luinge, Karin Koops, Judith Rozeboom 

PL: Geke Stuurman, Manon Nieuwenhuis, Maureen de Wit, (indien fit: Marijke Jonkers) 

DIA: Linda van Tongeren, Reina Spriensma 

LIB: Carlijn Nacken 

 

Dames 3 (9) – 3e klasse 

SV: Linda Wobben, Manon Wiechers 

HB: Nynke Zwiers, Norah Jansen 

PL/DIA: Renate Masselink, Janine Luinge, Nettie Verweij, Floor Room 

LIB: Kris de Weerd 

 

Dames 4 (10) – 3e klasse 

SV: Irma Zanting, Anja de Ridder 

HB: Lotte Bloemerts, Andrea de Groot, Anja Bazuin 

PL/DIA: Fabiene Timmer, Christine Wiechers, Lenneke Dam, Monique van de Berg 

 

Heren 1 (10-14) - 2e klasse

SV: Jacob de Leeuw 

HB: Arjan Bel, Gerjan Heersink, Dennis Zinger 

PL: Eric Herrewijnen, Henk Timmer, Guus Boer, Roelof Jonkers 

DIA: Wout Donker 

LIB: Anton Vondeling 

Rob van Noorden, TL / Coach? 

Gerjo Ballast, TL? 

Ruud Heeroma, TL? 

Michiel Masselink, TL? 

 

Meisjes B1 (10) – Topklasse  

SV: Rosan Tabak, Lieke Manden 

HB: Pien Duiven, Mieke Mollink, Sanne Dinkla 

PL: Jente Hummel, Carlijn Drenth, Marin Metters 

DIA: Sophie Bergmans 

LIB: Maureen Bloemerts 

 

Meisjes B2 (10) – Hoofdklasse  

SV: Tess Boer, Lisanne Emmink 

HB: Rianne Timmer, Lotte Brandts, Sophia Menger 

PL: Emma Dinkla, Sari Eggink, Paula Spriensma, Miryanna de Jong 

Dia: Esther Vrieze 

LIB: in eerste instantie roulatie Emma / Sari / Paula / Miryanna 

 

Jongens C1 (10) – Topklasse / Hoofdklasse 

Jan Brommer

Jordan Groenewegen

Tristen Ballast

Hugo Masselink

Daan Zinger

Pim Boer

Alben Brandts

Guus Brandts

 

Meisjes C1 (10) – Topklasse / Hoofdklasse 

SV/DIA: Maureen Booy, Djen de Vries, Carmen Hoogenkamp 

HB: Jasmijn Zanting,  roulatie van PL’s 

PL: Romée Drenth, Myrthe Broers, Marissa Schans, Henriëtte Timmer, Danique de Jong  

LIB: roulatie van PL’s  

 

Meisjes C2 (9) – Regioklasse 1 

Lotte Boer 

Lisa Bijlsma 

Sylvia van de Berg 

Kinayah Stuivenberg 

Pirintha Sivas 

Noor Eggink 

Bente Eggink 

Bente Beek 

Lara Wessels 

Julia Visser (trainend lid) 

Twitter mee ! #wesselingdok